ZA NAMI II KOLEJKA LLPN

Za nami druga odbywana na raty kolejka spotkań LETNIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA - zdecydowanie udana, dopisała zarówno pogoda jak i drużyny zgłoszone do rozgrywek. Nie zabrakło też emocji i niespodzianki związanej z ostatnim meczem.

II KOLEJKA SPOTKAŃ:09 maja 2014

19.45 FC FLASCHKE 07: FAIR PLAY 2   12:2

20.30 FAIR PLAY:FAMILIADA 3:4

W pierwszym meczu nie było niespodzianki , od początku zdecydowanie na boisku rządził jeden zespół FC FLASCHKE 07, który szybko strzelił pierwszą bramkę i do końca spotkania wyraźnie przeważał i powiększał zdobycz bramkową!!! Skończyło się wynikiem 12:2 a najwięcej bramek w tym meczu dla swojeje drużyny zdobyli BARTEK BUCKI i KAMIL WUDEL po 5 bramek, dzięki czemu KAMIL został nowym liderem klasyfikacji "KRÓLA STRZELCÓW"

Natomiast w drugim spotkaniu doszło do niemałej niespodzianki, gdzie pierwszy zespół FAIR PLAY musiał zejść pokonany z murawy za sprawą drużyny MARKA ORACZA FAMILIADA, przegrywając 3:4.Drużyna FAMILIADA w ten sposób bardzo zblizyła swe szanse na wejście do czołowej "4" ligi, natomiast FAIR PLAY musi walczyć dalej.Na pochwałę w drużynie przegranej drużynie zasługują 2 młodzieżowcy JAN ZADZIORSKI i BARTEK ADAMOWICZ, którzy w tym meczu zdobyli po 1 bramce !!!.

ZAWODNIK KOLEJKI:  BARTEK BUCKI