Za nami III kolejka spotkań LLPN.

FC FLASCHKE 07:FAMILIADA         7:1

SMERFY:FAIR PLAY 2                  14:4

FAIR PLAY:ZNAJOMI FRYZJERA  11:7

W pierwszym spotkaniu FC FLASCHKE 07:FAMILIADA przez pierwsze 10 minut trwała wyrównana walka na placu gry, później coraz więcej sytuacji podbramkowych zaczynali stwarzać piłkarze FC FLASCHKE 07 co przyniosło efekt w postaci bramek i kontrolowania przebiegu gry do samego końca. Pewna wygrana 7:1  praktycznie zapewniła drużynie Sławka awans do finałowej czwórki ligi.

W drugim meczu od początku spotkania dominowała drużyna ubiegłorocznego mistrza LLPN. Smerfy nie dały żadnych szans na wyrównaną grę drużynie przeciwnej i pewnie wygrali 14 :4. Pod koniec spotkania trochę odpuscili co przyniosło efekt w postaci 4 bramek dla drużyny FAIR PLAY 2, której sytuacja stała się po tym meczu bardzo trudna i raczej słabe szanse na awans do finałowej 4 LLPN.

Ostani mecz pomiędzy ZNAJOMYMI FRYZJERA: FAIR PLAY został rozegrany na raty, gdyż w piątkowy wieczór w czasie gry przeszła ulewa , więc mecz został dokończony w poniedziałek. W piątek lepiej szło fryzjerom i prowadzili 2:1 po 10 minutach gry, natomiast w poniedziałek role sie odwróciły i to FAIR PLAY zagrało bardziej zdecydowanie , a przede wszystkim skutecznie.Ostatecznie mecz zakończył się wygraną FAIR PLAY 11:7 przez co są szanse na znalezienie się tej drużyny w gronie 4 najlepszych zespołów ligi.

ZAWODNIK III KOLEJKI:MATEUSZ KURZEJA