ZA NAMI IV KOLEJKA LLPN

Za nami IV kolejka LETNIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ.

Za nami przedostatnia kolejka spotkań, w której ostatni mecz pomiędzy FAIR PLAY :FC FLASCHKE 07 dostarczył najwięcej emocji zebranym kibicom podczas rozegranych meczy.Mecz był przez większość spotkania wyrównanym widowiskiem, a wynik był aż do 30 minuty remisowy. Dopiero w końcówce po 2 bramkach Szymona Borowego mecz zakończył się nieznaczna wygraną FAIR PLAY 6:4, przez co mają już zapewnione miejsce w pierwszej 4 finalistów ligi, a FC FLASCHKE musi jeszce o to miejsce powalczyć w ostatnim meczu.

W pozostałych meczach nie było niespodzianek zarówno FAMILIADA jak i SMERFY wysoko pokonały swoich rywali, pierwsi wygrali w stosunku 14:4, natomiast ubiegłoroczny mistrz 11:3.

Zmienił się lider w klasyfikacji na 'KRÓLA STRZELCÓW"-po dobrym meczu i paru ładnych bramkach został nim obecnie MACIEK PIENIĄŻEK z drużyny SMERFY.GRATULUJEMY!!!

Natomiast  ZAWODNIKIEM KOLEJKI został SZYMON BOROWY zawodnik FAIR PLAY.